Restauracja Hetmańska

Featured - slides

Restauracja Hetmańska

W historycznej części naszego hotelu znajduje się przytulna i kameralna restauracja Hetmańska oraz serwujący fantazyjne drinki bar. Szef Kuchni proponuje naszym gościom tradycyjne dania kuchni polskiej oraz bardziej wykwintne, regionalne potrawy, z których słynie Podkarpacie.

Content Blocks

RESTAURACJA

W naszej restauracji goście mogą delektować się smakiem typowych, polskich specjałów, takich jak: duszona kaczka po staropolsku, wiejski rosół z kury lub też wybrać dania kuchni regionalnej jak np.: podkarpackie pierogi z bryndzą, żurek podkarpacki czy placki po bieszczadzku. Restauracja zaprasza od godz. 13.00 do 22.00.

Pobierz Menu

ŚNIADANIA

Codziennie rano zapraszamy naszych gości na bogate śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Wybór dań zimnych i gorących przygotowujemy w naszej kuchni, bazując na lokalnych dostawcach i produktach. Śniadania serwujemy od godziny 06.30 do 10.00, a w soboty i niedziele od 07.00 do 10.30.

DLA GRUP

Dla grup zorganizowanych, szkoleniowych lub turystycznych przygotujemy obiady i kolacje w formie bufetu. Szeroki wybór dań zimnych i gorących, desery, owoce i napoje zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

DLA FIRM

Restauracja Hetmańska to również idealne miejsce na firmową kolację, świąteczne spotkanie czy też rodzinną imprezę okolicznościową ( chrzciny, komunie, przyjęcia weselne). Szef Kuchni na każdą taką wyjątkową okazję przygotował specjalne menu.

Banners

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Blisko centrum Rzeszowa, ale w zielonej i spokojnej okolicy
 

Komfortowe warunki organizacji szkoleń i konferencji

3 w pełni multimedialne, sale konferencyjne, jedna z wyjściem na zewnętrzne patio

Zabytkowy obiekt po generalnym remoncie, wykończony w wysokim standardzie

z zachowaniem historycznego charakteru i unikatowych elementów z epoki